veebruar 22, 2009

Nibiru luguNibirust on üldiselt vastukäivaid väiteid lugeda ja kommenteerida. See võiks-peaks olema kas planeet, mis aeg ajalt kaugelt tuleb Päikesele ligidale, iga 3600 aasta tagant (kahtlaselt ümmargune arv, 60 ruudus, Babüloonlaste lemmikarv). Seega peaks ta olema olnud kusagil 2012-3600, s.t. 1588 enne meie ajarvamist siit mööda tuhisenud.
Ka ennustati Nibiru tulekut 2003, aga mida ei olnud, oli Nibiru. Pildid tolknevad Internetis üleval, kusagilt Lõunapooluse pealt võetud, seal Nasa salajaam asja jälgimas.
Samal ajal Nibiru teoreetikud räägivad ka sellest, et planeet pärinevat kusagilt Orioni tähtkuju Siiriuse tähesüsteemi küljest, mis ometi põhjapooluse lähistelt vaadeldav.

Et seal elavad reptiilid on kõigusoojased, peab nende planeedi termoregulatsioon olema paigas ja selleks vajavat nad oma atmosfääri "kaitsekilbina" kulda. Kuidas see on füüsika ja keemiaga põhjendatud, kuna kõik gaasid hanguvad selle külma käes ära ja mis trikiga reptiilid ellu jäävad? Või on neil mingi sisemine energiaallikas. Kui see aga on sisemine, siis milleks kuld? Seda ei ole meie Maal mdx väga palju, äkki mõnel teisel planeedil on seda parem kaevandada. ...

Mõnede arvates on reptiilid väga pahad olnud ja jätnud siia niinimetatud illuminaadid asju valitsema, et teise tuleku ajaks jäll kulda korjata, majandada ja õiendada orjade kallal.
Mõnede arvates on Nibiru nõukogu jälle väga hea ja saadab erivõimetega sensitiividele ka vastavaid läkitusi, et varsti läheb elu kõvasti helgemaks. Selles mõttes läheb jälle huvitavamaks, et dimensioone saab juurde tulema, praeguse 3D võib ajalukku kirjutada, 9D on ootamas ees.

Story siiski on väga laiali valguv, ühtset nibiru kontseptsiooni ei ole.
Selge on vaid see, et NASA valetab (mida ta raisk teebki aeg ajalt, Kuu käikude pildid on kõik stuudiotöö). See vahest ongi sellise asja idandamise väga hea võimalus - kui valitsused on oma rahvale piisavalt palju jama ajanud, läheb igasugune asi, uskumus, teooria väga kergesti peale...
AGA: Austraaliast juba tolkneb video üleval, kus Nibiru näha. Kurjad keeled jälle väidavad, et nii paistvat Päike, kui tulekahjude suits viimast väga varjutama kipub.
Aga meie laiuskraadide peal hakkab see paistma ei tea millal, pealekauba valitsusted vaikivad Nibiru koordinaadid tähistaevas maha.
Kui inimesed ikkagi tahavad päästa planeet Maa illuminaatide ja reptiilide mõjude alt, tuleks selleks välja arvutada ikkagi see trajektoor, mida mööda see punane keha liigub, kokku leppida vähemalt seegi, kust ta pärineb, naabergalaktikast, naabertähelt (Siirius), põhja või lõunataeva tähtkujude seast, mis kiirusega liigub, kas ta meiega kokku võib põrgata, kas tema peal elavad reptiilid kavatsevad meile jälle külla tulla, mida neil meile ette näidata on, mida nad tahavad, miks nad ikka kulda nii meeletult vajavad ja nii edasi ja nii edasi...
Kes Eestis Nibirulastega tegeleb - Tauri Pikpoom oleks üks kontaktisik, nii positiivse poole pealt, nii paistis Interneti linkidest välja.
http://www.hot.ee/taurpi/My_Eso/NibiruCo/0103.htm
Sealt saab teada jälle mõne direktiivi või läkituse mis Nibiru Nõukogu koostanud. Neil ei ole google translaatorit, seetõttu on paljud tekstid tõlkimata, inglise keelsed. Aga Tauri on palju asju üsna usinalt ära tõlkinud.
Aga negatiivses mõttes nibirulaste suhtes tuleb ilmselt vastust otsida EÜS-st ja muidugi Andrus Ansipilt.
Viimaselt libises isegi üle huulte välja ülestunnistus, et ta on nibirulane hingelt ja vaimult. Nii et tema võiks päris hästi teada seda punase planeedi liginemise lugu ja täpsemaid tärmineid ja sedagi, mis siis hakkab sündima, kas halba või head.
Kõik valitsused peaksid midagi teadma, aga nad on kohustatud vait olema, et mitte tekitada paanikat. Paanikat meil ei tekiks niikuinii, selles mõttes ei ole küll vaja salatseda.
Isegi kui sai teatavaks, et meie peaminister on tulnukas, ei juhtunud mitte kui midagi.

Sildid:

4 Comments:

Blogger Kaamos said...

Sinu pakutud variant pole ka igav. :)
Kaks tähelepanekut: tolle foto peal on Kuu kõverus sedapidi, et see teine planeet ei saa Päike küll olla, valgussirp peaks olema ju otse päikesesuunaline. Skeptik nagu ma olen: tegijad panid (meelega?) puusse.
Teiseks: kolmedimesiooniline pole mu meelest me maailm ammu enam, minimaalselt neli mõõdet mängib kogu aeg: pikkus, laius, kõrgus, aeg.

veebruar 22, 2009 3:05 PM  
Blogger Kaamos said...

Oi kurja, misajast Päike planeet on.
Nüüd lähen küll ja häbenen nurgas silmad peast.

veebruar 22, 2009 5:08 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Leidsin päris lõbusa lugemismaterjali Nibiru müüdi kohta, kus NASA Astrobioloogia Instituudi vanemteadur David Morrison räägib oma kogemustest protaali "Küsi astrobioloogi käest" toimetajana.

Nimelt loodi portaal eesmärgiga poplariseerida teadust, aga suurem osa küsimustest tuleb maailmalõpumurede küüsis vevlevatelt inimestelt, kes paluvad selgitada, kuida sellega siis lood on, või mis veel hullem, muudkui ähvardavad, et kui te kohe Nibiru kohta "tõde" ei paljasta, siis ...

Naljanumber loetav siit:

http://www.csicop.org/si/2008-05/morrison.html

märts 05, 2009 7:29 PM  
Blogger Unknown said...

Eestis om massipsühhoosi alged juba olemas, sain sellise kirja.

ma ei saa aru kas te ei pane siis tähele mille üle te juurdlete.saage aru see on ameerika.ameerikas saab müüa mida iganes ja osta mida iganes.te tembeldate tuntuid ja üldse proffessoreid ja teadlasi mingiteks kaupmeesteks.see on nii haige milest juttu on.mis oli ostetui kaup peale 11.septembris usa s .ossama pildiga peldiku paber.mõniaeg tagasi oli usa s suur elektri katkestus.järgmisel hommikul oli pea,et igal kolmandal in imesel seljas särk millel kiri.me elasime suurima elektrikatastroofi üle.mis sest siis halba on,et keegi sulle midagi müüb.ära osta siis.ise ostaks ka mõne nibiruga seotud vidina.võtmehoidia näiteks.

saa aru see kes sa oled ja selle teema siia riputasid.ei ufoloogid ei proffessorid ei oraaklid ega ennustajad ei ole seda omast tahtest kuulutanud.see teoorja pärineb sumeritelt,inkatelt,maiadelt,hopidelt ja muudest india-hiina religioonidest.see on juba tuhandeid aastaid tagasi kirja pandud.ja mida kuradit puutub siia majandus kriis.ma ei suuda seda uskuda mida sa siia soperdanud oled.tee mõni raamat lahti ja loe.mul ei ole enam sõnu.kas sa ise tead mida sa eirad.ole hea,loe natukene.saa aru on olemas faktid.mitte mina ei pea sulle midagi tõestama kas on või ei ole vaid sina pead seda tegema,sest sina oled uskumatu.

Erik Puura

Kõik selle postituse kommentaarid on siin:
http://erikpuura.wordpress.com/2009/02/08/maailmalopp-20122012-%e2%80%93-hirmu-pealt-teeniv-ari/#comments

märts 08, 2009 6:47 PM  

Postita kommentaar

<< Home