oktoober 09, 2019

"O lieb, so lang du lieben kannst" Aimi KobayashiltVäga ilus pärl sügiseõhtul kuulamiseks.
Imelik aeg, eestlased ütlevad viinakuu, venelased lehesadu / "listopad".
Kui päike aeg ajalt pilvelt piilub ja kõik need oktoobri imelised värvid nähtavale tulevad, on tegelikult imeilus. Venelaste lemmikpoeet Puškin ei pidanud ilmaasjata oktoobrit oma lemmikkuuks...2 Comments:

Blogger Sekeldaja said...

Hm. Ma ei taha olla paha, aga võtsin selle 1. kommentaari ära. Sügisel võib olla nostalgiline tuju küll, aga viimane, mida mina tahan reklaamida, on kasiino. Punkt.

oktoober 09, 2019 7:22 PM  
Blogger Sekeldaja said...

Kui nüüd juba nostalgia rütmides / kasiinode / võimisiganes reklaamide / peale jutt läks, siis ei saa üle ega ümber Niemöllerist. Ma arvan, et te teate kellest jutt ja teate seda tsitaati piisavalt hästi ja ma ei hakka otsingumootorite ja robotite elu kergendama, et siia järjekordne AI reklaamilaks istutada.
Ja ma siis tõlgendaks seda omamoodi:
Kõigepealt me hakkasime tasapisi videosid levitama, ikka õilsatel eesmärkidel ja täiesti tasuta. Siis me hakkasime tasapisi reklaamima mõningaid asju. Siis me hakkasime veel rohkem reklaamima mõningaid asju, sest me nägime, et see oli hea.
Lõpuks me ainult reklaamisimegi kõiki asju ja meil ei olnudki mitte midagi muud näidata.
Isegi see kunstiline tekst, mis millalgi kujutas endast kunstilist sõnumit, sellest oli saanud tavaline võipaki pakend.
Ja meie ei ole kunagi olnud võimelised aru saama neist, kes selliste asjade vastu protesteerisid ja seetõttu me keelustame need halvad isikud lihtsalt ära. Me maksustame teie kõrged tunded ära. Isegi teiesuguste pealt on võimalik raha teenida. Kui te NII VÄGA TAHATE reklaamivaba videote levitamist, siis
me teeme teie elu tasuta kanalis piisavalt põrguks, me saame statistiliselt hästi aru, et TEIE ei armasta, kui Liebesträume ajal katkestame teie kuulatlemist kassitoidu reklaamiga...
Tähendab, saatan on peidus pisiasjades. Näiteks selles, et templis või selle reklaamitakse oma kassitoitu. Äärmisel juhul on sel juhul vajalik täiesti uue templi pühitsemine, sest vana on liialt kõdunud.

oktoober 09, 2019 8:02 PM  

Postita kommentaar

<< Home